KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13846634
nr 1384 6634
Björn Stampes
(1964-2017), Sverige
Färgetsning, "Ordningen får ej rubbas". Signerad, numrerad 11/30, daterad -03. Motivet: 25x20 cm, yttermått inklusive ram: 43x35 cm, oramat löst blad
Björn Stampes, svensk bildkonstnär född 1964, död 2017.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 mars 2021
kl 20:12:13
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Björn Stampes
Läs mer om Björn Stampes